Zamilované SMS – 52/53


SMS #14507
Vždy když Ti bude smutno, vzpomeň si, že je na světě někdo, komu se po Tobě stýská a má Tě moc rád...SMS #14512
Chtěl bych Tě mít celou nahou, vidět, jak jsi krásná, jak jsi se mnou. Neodcházím, jsem tu stále s Tebou, miluji Tě a chci s Tebou splynout v jedno tělo a duši!
SMS #14515
Ty a já se máme rádi, Ty a já si věříme, Ty a já, už nikdo jiný, Ty a já, my k sobě patříme...
SMS #14523
Planu v ohni a mráz mi přebíhá po zádech. Miluji Tě.
SMS #14527
Láska je život a život je láska, od toho mi srdce praská. Našla jsem človíčka, kterému srdce daruju. Ale varuju, daruješ mi ho taky? Jestli ne, mé srdce uhoří, mé city se zboří.

SMS #14545
Proč miluji tě stále? Pro tvé krásné oči plné záře? Pro rty, které mne stále pokouší? Pro tvé ruce, které mé tělo jemně pohladí? Miluji tě celého, tvou dušičku i tělíčko...
SMS #14577
Miluju Tě, protože teď na místě, kde před tím nebylo nic, na nejhlubším místě mého srdce, je láska!
SMS #14586
Nemám nic, co bych před tebou skrýval. A přesto je tu něco, co bych rád, aby ses nikdy v životě nedozvěděla. Pochyboval jsem, byť na vteřinu, jen jedenkrát v životě, pochyboval jsem o naší lásce...
SMS #14589
Když Tě vidím, zrychlí se tep mého srdce, když se ke mně blížíš, chvějí se mi ruce, když Tě líbám, zdá se mi to jako krásný sen, ze kterého se nechci nikdy probudit. Strašně mega moc Tě miluju!
SMS #14601
Slunce začalo svítit v den, kdy jsi mě poprvé políbil a s úsměvem řekl MILUJI TĚ. Chci, aby žádná mračna nikdy nepřekryla ten žár, který z tebe vyzařuje.

SMS #14608
Buď mou touhou, co srdce svírá. Buď mou nadějí, co neumírá. Buď prstýnkem, se kterým smím si hrát, buď ten, co mě bude vždy milovat.
SMS #14619
Miluju Tě, lásko moje, miluju Tě čím dál víc, budu klidně pořád Tvoje, chci jen Tebe a už nic!
SMS #14628
Zlehýnka a polehounku vkrádá se do mého srdíčka láska. Láska zakletá v smutek a trápení, v radost a potěchu. Jaké plody ochutnám, záleží na nás dvou... Miluji tě, tvoje lásenka.
SMS #14631
Byla jsem stvořena proto, abych Tě milovala. Byla jsem stvořena z velké lásky a z velké lásky chci tvořit dál. Jsem Tvá naděje i pláč, tak za moji lásku nemáš zač. Děkuji Ti, lásko, že jsem Tě poznala, a že Tě mohu milovat a být Tebou milována.
SMS #14658
Miláčku, Ty jsi můj život a ta nejkrásnější kopretinka na světě. Nejmilovanější tvoreček. Nikdy Tě nezklamu, lásko moje. Miluji Tě a líbám Tě. Navždy Tvůj xxx.
SMS #14660
Jestli se mám ráno probudit a vědět, že vedle mě neležíš, budu raději spát na věky...
SMS #14673
Koukám na tvoji fotku a náhle cítím v koutku svých očí, že slza se mi tvoří. Broučku můj, každou myšlenkou na tebe mi je čím dál víc smutno. Až zase se sejdeme a já tě budu moci políbit, pak budu alespoň na ten okamžik nejšťastnější člověk na celém světě. Miluji Tě!
SMS #14678
Jsi můj život, co mě baví, jsi slunce, co mě hladí. Lásko, chci pít z tvých dlaní, chci se s tebou líbat za svítání.
SMS #14695
Noc a tma a tvoje hluboké oči... není nic krásnějšího než Tě milovat... láska je pro mě voda života, když jsi daleko, stále jen kape a já chci, aby pršelo...
SMS #14696
Dotek Tvůj je jako dotek křídel andělských. Pohled Tvůj, ten pálí jako pekelné plameny, do kterých se z vlastní vůle vrhají jen ti největší blázni. ZAMILOVANÍ blázni.

SMS #14710
Jsi hvězda na mém nebi.
SMS #14727
Miluji Tě - to je obyčejných 8 písmenek, které jsem slýchávala i od jiných. Sama jsem je však nedovedla vyslovit! Až s Tebou ta písmenka dávají smysl! A já Ti je chci opakovat: Miluji Tě, miluji Tě...
SMS #14735
Chci stokrát slyšet ANO a ani jednou ne, tak řekni mi, (Jano), jak to dopadne? Miluješ mne?
SMS #14740
Od toho dne, kdy jsem Tě potkala, nemyslím na nic jiného než na Tebe. Nemohu bez Tebe žít a Ty to víš. Miluji Tě!
SMS #14754
Chtěl bych říci tisíc slov, o tom, jak jsi krásná moc, jak se Ti jen třpytí očka, jsi krásná kočka modroočka, jak Ti krásně voní vlásky, není to snad důkaz lásky? Miluju Tě.
SMS #14771
Mít někoho, jako jsi Ty, to znamená cítit lásku a důvěru.
SMS #14775
Moc ráda Tě mám a neustále na Tebe myslívám. Ty víš, že se mi líbíš, pro jinou Tě nenechám!
SMS #14788
Jsi krásná jak kopretinka. Sic je ona jednoduchá, v jednoduchosti je ta největší krása.
SMS #14791
Sluníčko svítí, podívej - kvete jarní kvítí... U studánky srny pijí, milují se jako my... Milujinkuju tě, ale mega moooc!
SMS #14801
Jsi moje Slunce, jsi můj Měsíc, jsi moje láska, to víš přeci!