Zamilované SMS – 51/53


SMS #14254
Tvého srdce si tak vážím, že Ti i to svoje dám, a ať je jaro nebo podzim, jen Tebe v něm ukrývám. Ta skrýš je Tvoje, fakt jen Tvá, a Ty budeš stále má. Miluji Tě.SMS #14267
Jsi mé slunce nad hlavou, jsi mou zemí, na které chci stát, jsi mou modrou oblohou, jsi mým srdcem, které chci Ti dát...
SMS #14270
Máš-li někoho, kdo Tě miluje a kdo se obětuje pro jediné Tvé slovo, kdo má v duši Tvé myšlenky a v srdci Tvé sny, pak můžeš mluvit o štěstí - já jsem Tvé štěstí!
SMS #14283
Ano, miluji Tě moc a ani slepý to nemůže přehlédnout, protože láska se vnímá srdcem!
SMS #14299
Má lásko, já vím, že jsi dar pro mě od boha, a miluji tě hodně moc.

SMS #14308
Mám Tě rád celým srdcem svým, srdcem nesmělým a zmateným, srdcem, od nějž vlastníš klíček, já rty chci se dotknout Tvých něžných líček. Chci s Tebou být na chviličku, políbit Tě na tvářičku, pohladit Tě po vláskách, pošeptat Ti: Jsi má láska.
SMS #14315
Tvoje krásné hluboké oči, vždy když vidím, hlava se mi točí. Tvoje rtíky heboučké, jak zmrzlinka slaďoučké, líbat chci Tě každý den, chci to, není to jen sen... Jediné, co chci Ti říct, miluji Tě čím dál víc...
SMS #14316
Jsi soumrak, kterým den se ztrácí, jsi touha, co mě v noci trápí, jsi mé noční vidění, jsi ta, co dělá, že čas se nemění. Jsi ta, pro kterou stojí tu žít, a já jsem šťasten, že mohu tě mít!
SMS #14317
Miluji tě čím dál víc, však bojím se ti to říct! Miluji na tobě nejen ty tvé oči, co září jako ty nejjasnější hvězdy noci, miluji tě celého! Miluji tě, zkrátka chci tě!
SMS #14326
Kdybych mohla říct, jak moc Tě miluju... víc než vlastní život. Ty jseš moje všechno, miluju Tě...

SMS #14328
Chci být světlem, když Tebe pohltí tma...
SMS #14329
Milovat tě je vážně krása. Chci jen tebe a doufám, že ty zas jen mne. Budeme stále spolu. Dřív jsem na lodi lásky skončila jen v moři slz - tak vypadal můj svět, než jsi mi do života vstoupil ty.
SMS #14337
Medvídku můj, není na světě jediného slova, které by dokázalo vyjádřit to, co pro mě znamenáš a čím pro mě jsi! Jsi ten nejcennější dáreček, jaký jsem kdy mohla dostat. A taky si ho budu náležitě opečovávat!
SMS #14347
Proč mě pořád něco hřeje, proč mi nedá něco spát, proč se musím pořád smát, proč jen o tobě si vždy nechám zdát? ... To bude tím, že tě mám RÁD!
SMS #14359
Co je to láska, to snad každej ví. Láska je cit, který tvé srdce osloví. Láska je cit, který nedává ti spát, lásku cítíš k tomu, koho máš fakt rád. A já ji cítím k tobě! Miluju tě, můj andílku.
SMS #14372
Mám strach, strach z toho, že jednou přijde ta chvíle, kdy mi dva se rozejdeme a já na to vše krásné, co spolu teď prožíváme, budu moci už jen se slzami v očích vzpomínat. Nechci tě nikdy ztratit, ale jestli snad... Vzpomeň si, že navždy jsem chtěla tě milovat. Mám tě ráda.
SMS #14376
Včera večer, když padaly hvězdy, já na tebe myslel tehdy. Ráno, než byl jasný den, mně zdál se o tobě sen! Pořád na tebe musím myslet. MILUJU TĚ!
SMS #14393
Tvé ahoj mi už nestačí, mně pouze Tvé rty vystačí. Chci cítit teplo Tvého těla, chci celý večer být sváděná a v Tvé mikině být zabalená.
SMS #14400
Mám v očích plamen. Máš ho Ty také? Mám v těle srdce. Máš ho Ty také? Mám v srdci Tebe. Máš mě tam také?
SMS #14420
Zblbla jsi mě, miláčku, že Ti skládám básničku. Tahle je jen pro Tebe, ať srdíčko Tě nezebe. Já mám Tě tolik rád, už nevím jak dát to znát. Bez Tebe bych nemohl žít a nikdo mi Tě nesmí vzít. Moc Tě miluju, čumáčku!

SMS #14424
Pac a pusu, moje kotě, stručně píšu: Miluji Tě! Vyznávám tu lásku svoji, Ty jsi ta, co miluju ji!
SMS #14425
Vidím Tě pořád, slyším Tvůj smích, cítím Tvou lásku, taju jak sníh. Věnuju Ti každou volnou chvilku, všechen svůj čas, chtěl bych Tě líbat pořád a zas.
SMS #14434
Pošli tuto SMS jednomu člověku, kterého nenávidíš, jednomu, kterého miluješ, a jednomu, se kterým by ses chtěl vyspat. A teď přemýšlej, proč jsem ti ji poslala já...
SMS #14440
Umírat ve Tvém náručí a mít jen poslední výdech na to, abych se mohl dostat do nebe, radši bych s ním řekl: Miluji Tě, lásko! A bloudil kolem Tebe navěky jako ztracená duše.
SMS #14443
Lásko, musím se ti k něčemu přiznat. Jsem nemocný a má nemoc nejde vyléčit, není pro ni žádný lék... Ty a má láska k tobě je ta nemoc. Není nic, co by mě vyléčilo z lásky k tobě. Miluju tě.
SMS #14460
Jsi malíř, co mě namaloval, kouzelník, co mně učaroval. Jsi sen, co se mi splnil, jsi ten, koho si nejvíc cením...
SMS #14463
Jsem s Tebou, svět je krásný, jsem s Tebou, každý je šťastný. Jsem s Tebou, nebe je modré, jsem s Tebou, všechno je dobré. Jsem s Tebou, hned je hezčí den, jsem s Tebou, Ty jsi můj sen. Jsem s Tebou, co víc si přát, jsem s Tebou, slunce nemůže víc hřát. Jsem s Tebou, sladké sny se mi zdají, jsem s Tebou, andělé mě ohlídají. Ty jsi můj anděl!
SMS #14472
Chci být Tvým Bohem, abych mohl sledovat Tvé kroky po celý den. Chci být s Tebou, Tvým sluncem, vzduchem a Tvým snem!
SMS #14485
Miluju jen jednu dušičku, tu, co nosím hluboko v srdíčku! Zlato, jen Tebe ráda mám a nikomu jinému svou ruku již nedám!
SMS #14505
Jsem ocel a ty jsi můj magnet!