Zamilované SMS – 49/53


SMS #13543
I když se probudím do sychravého, šedého a deštného rána, přesto se usmívám, u srdce mě hřeje... mám totiž Tebe! Ty jsi má radost!SMS #13553
Sedím, však radši bych běžel, běžím, však radši bych ležel, ležel vedle Tebe a slyšel Tvoje srdce, naslouchal, jak dýcháš a hladil Tě po ruce. Konec těchhle tlachů, vždyť to musíš znát, proč to dělám, protože Tě mám rád...
SMS #13556
Do sněhu píši tvé jméno, na ten nádherný list, za chvíli bude v závěji a nikdo jej nebude číst.
SMS #13565
Nakreslíš mráček, já řeknu nebe. Nakreslíš vločku, já řeknu zebe. Napíšeš MILUJU, já řeknu TEBE.
SMS #13567
Chci Tě tu mít, chci Tě líbat. Chci s Tebou bít, nechci o tom jen snít. Chci se dotýkat Tvého rozehřátého těla, nechci slyšet z Tvých rtů o tom, že jsi nic nevěděla. Chci aspoň chvíli pouhou s Tebou prožít touhou. Vím, že je to jen pouhopouhý sen, ale co je snění bez touhy, bez představ a bez umění.

SMS #13605
Zaklínám naši lásku do tisíce slov, aby zářila jako drahý kov. Zaklínám naši lásku do tisíce vět, aby nám ji záviděl celý svět.
SMS #13613
Jsi paprsek sluníčka, co mě hřeje, jsi to, po čem moje srdce taje. Miluji tě.
SMS #13617
Miluji Tě čím dál více, ráno, dopoledne i k večeru, a tak křičí moje plíce: Lásko, já Tě sežeru!
SMS #13627
Krásná píseň hodí se, když holka klukovi líbí se. Krásná píseň jménem láska, co ty dva vždy k sobě láká. Jestli ji teď slysíš znít, můžem spolu navždy žít!
SMS #13641
Hladit Tvou tvář, to je můj sen, líbat se s Tebou celičký den. V noci se toulat, za ruku jít, jediné přání mám - CHCI S TEBOU BÝT...

SMS #13645
Jsi moje slunce, mezi lidmi září tvoje tvář a já jsem měsíc, na němž odráží se tvá zář.
SMS #13658
Od té doby, co Tě znám, letím vzhůru ke hvězdám!
SMS #13661
Krásné je všechno, co se kolem mě točí, avšak nejkrásnější je dívat se do Tvých očí...
SMS #13665
Kdy zase přijde den? Kdy nebudeš jen krásný sen? Kdy přestane se mi o Tobě jen zdát? Kdy zase spolu na velké budeme si hrát?
SMS #13670
Jsi krásná, jsi prostě okouzlující, Tvá krása je přímo čarující, Tvůj lad a Tvá chůze, úsměvy, o které není nouze... Pořád na Tebe musím myslet. Miluju Tě!
SMS #13686
Láska dává lidem křídla. Tak mi podej ruku a já Ti pomohu vzlétnout...
SMS #13702
Stavím zeď kolem Tebe, stavím zeď kolem nás, stavím nebe kolem sebe - abych pozastavil čas.
SMS #13720
Jsi můj pláč a jsi můj smích, jsi moje láska a jsi můj hřích! Jsi moje šťastná hvězda a mé modré z nebe! Jsi moje všechno a já miluji jen Tebe!
SMS #13723
Miluji Tvůj dech, miluji Tvůj úsměv, miluji Tvoji vůni vlasů, no prostě miluji Tě celou, broučku!
SMS #13739
Dál s tebou jít a světem se smát, přání mám jediné - ať mě máš rád.

SMS #13745
Medvídku můj, má láska k tobě je obrovská jako vesmír, vroucí jako střed Slunce, nekončící jako sama věčnost. Má láska k tobě, miláčku, je větší než můj život.
SMS #13749
Myslím si, že naše láska budoucnost má, jako by byla nekonečná. Proto tě stále rád mám a nikdy, nikdy se Tě nevzdám! Chci být víc než přítel tvůj a milovat tě stůj co stůj. Usměj se, nebreč, šťastná buď, ať se ti nesvírá tvá krásná hruď. Pa, lásko. MILUJI TĚ!
SMS #13752
Existuješ i neexistuješ. Jsi i nejsi. Jsi složen z různých látek, kdo Tě chce poznat, musí Tě objevit.
SMS #13767
Ahojky miláčku! Znám Tě jen chvíli, ale v životě by mě nenapadlo, že právě za tak malou chvíli mi srdíčko rozkvete jako krásná louka posetá květy na jaře. Začínám Tě milovat... a co Ty a Tvoje srdce?
SMS #13804
Tvé vlasy mají vůni heřmánku. Tvé oči jsou krásné, hluboké a krásnější než ve spánku. Tvé rty se na mě stále smějí a já vím, co říct mi chtějí. Já také vím, co říct bych měl, nevím však, jestli mám, jestli bych směl.
SMS #13838
Život tropí hlouposti, lidi zase blbosti. A já tropím oboje, vydám se však do boje. Protože Tě miluju, nevzdám se a bojuju.
SMS #13854
Ty můj kocourku. Když jsi dnes ode mne odcházel, uvědomila jsem si, že jsi ten nejbáječnější kluk na celé planetě. Vždy jsem si myslela, že nikoho nenajdu pro svůj bezstarostný život, ale teď mám Tebe a moc Tě miluji!
SMS #13878
Pro někoho, koho miluju víc než sebe, víc než vlastní život. Pro toho, díky němuž každé ráno vstávám s radostí, že jej zase uvidím. Kvůli němu se směju i pláču, ale to vše s tím největším citem, který můžu k někomu chovat: s velkou láskou v srdci. Miluju Tě.
SMS #13881
Miláčku, když přijdeš, slunce pro mě vychází, když jsi se mnou, tak svítí, ale musíme-li se rozloučit, zapadá... MILUJI TĚ!
SMS #13889
Ahoj andílku, až půjdu na to tajemné místo, kde roste ta nejvzácnější růže na světě, tak budu pozorovat, jak se její překrásný květ rozvíjí a budu s jistotou vědět, že jsi někde poblíž, protože příroda nemarní svým uměním pro něco obyčejného. Miluji Tě.