Zamilované SMS – 48/53


SMS #13270
Jsi pro mě jako noční sen, co se ve dne vrací, jako víla, co má křídla ptačí. Připadám si s Tebou někde ve výši, tak jak ti to tady píši. Miluju Tě a ty to víš, a o čem pořád sníš.SMS #13276
Miluji Tě pro to, co děláš, co říkáš a jaký jsi.
SMS #13297
Kamkoliv půjdeš... mé srdce půjde také.
SMS #13299
Kdybych se mohla už jenom naposledy dvakrát nadechnout, tak ten první nádech použiju k tomu, abych Tě políbila a ten druhý, abych Ti řekla, jak moc Tě miluji.
SMS #13305
Měla jsem ráda tmavé vlasy, a Ty je nemáš, měla jsem ráda hnědé oči, a Ty se modře díváš, měla jsem ráda, promiň, že si stěžuju, měla jsem ráda, ale Tebe miluju!

SMS #13314
Miluji, když slunce svítí, miluji, když kvete kvítí, miluji modré nebe, miluji, miluji TEBE. Miluji, když zpívají ptáci, miluji, když jaro se vrací, miluji, když zelená se tráva, miluji, když vedle TEBE vstávám!
SMS #13315
Nechci ti říkat, že mám tě rád, vždyť víš, jak miluji tě, chci při tobě každý den stát, lásku ti vyznávat nepokrytě.
SMS #13317
Jsi to jediné, co mi spát a myslet nedá, mé srdíčko to tvoje neustále hledá. Daleko, ale přesto blízko ho mám, tak jako ty mě, já to Tvoje postrádám. Uteče to jako voda, až se oči rozzáří, my obejmem se znova a budeme mít úsměv na tváři. Jsi ten jediný, s kým já půjdu k oltáři a budu čekat na stáří... Moc tě miluju.
SMS #13319
Miluji Tvůj úsměv, který se na mě směje. Miluji Tvé oči, které se na mě dívají. Miluji Tvé rty, které mě líbají. Miluji Tě!
SMS #13320
Moje nejdražší kočičko, jen pro Tebe bije mé srdíčko. Miluji Tě strašně moc, jen s Tebou chtěl bych být celý den a celou noc!

SMS #13345
Jsi moje sedmikráska na louce kvetoucí, jsi moje slunce, jen pro mě svítící. Jsi můj sen, jsi můj den, já Tebe milovat chci jen.
SMS #13362
Na nejtišší cestičce v lukách čekám na Tebe, bude Ti dobře v mých rukách, přijdeš do nebe.
SMS #13363
Bez tebe by mé city byly jen skořápkou citů dávných! MILUJI TĚ!
SMS #13375
Mým velkým snem a velkým přáním bylo potkat prince. Potkala jsem ho, je to opravdový pohádkový princ. Je to kouzelný človíček, který umí vyčarovat krásná slůvka a dokáže druhým lidem dávat strašně moc. Všichni okolo něho jsou moc šťastní, že ho mají. A já jsem nejšťastnější z těch všech lidiček, kdybych ho nepoznala, tak bych vůbec nezjistila, jak krásný může být svět. Ty jsi můj pohádkový princ a já Ti za všechno moc děkuju.
SMS #13409
Jsem já mladá holčička, říkají mi kočička. Dlouhé vlásky já blond mám, ráda Ti svou lásku dám.
SMS #13410
Chci tančit, když jsem s Tebou, chci létat, když cítím Tvé doteky, chci plakat, když nejsem s Tebou, chci celému světu vykřičet, že Tě miluji! :-*
SMS #13418
Má lásko, ty jsi důvod pro mé štěstí, ty jsi důvod pro mé hluboké a opravdové pocity, ty jsi důvod pro mé vzrušení, ty jsi důvod pro mou opravdovou lásku.
SMS #13421
Miluji Tě strašně moc, každý den a každou noc, od chvíle, co já Tě znám, až do smrti - přísahám.
SMS #13440
Oči krásné, srdce věčné na paměti stále mám, na Tvoje rty milované neustále vzpomínám!
SMS #13452
Chvíle s Tebou jsou krásné jak rozkvetlé růže v letním slunném ráně, jak krásné jsou to okamžiky. Škoda, že nemohou trvat stále, protože já Tě neustále moc a moc miluji, miláčku.

SMS #13453
Úsměv máš jak sluníčko, hřeje a ne maličko. Když ty koukáš, já taju, nevím co s tím, nemáš radu?
SMS #13459
Když jsem bez tebe, jsem jak prázdná skořápka bez oříšku. Když jsem tu s tebou, cítím se jak ořech se svými plody. Když tě tu necítím, jsem jak ryba na suchu. Když jsi tu a cítím tě, připadám si, jako bych plaval k vodopádům niagárským. Když tu nejsi, miluji tě a stýská se mi. Když tu jsi, miluji tě k zbláznění. Miluji tě.
SMS #13480
Jak krásný je den, co trávím s tebou. Jak krásný je sen, v němž líbána jsem tebou. Nevím, co přát si mám víc, zda sen, či den... Obojí končí... Proč musí to být, nikdy tě nechci ztratit.
SMS #13481
Milovat se může, líbat se musí, proto Ti posílám tři sladké pusy.
SMS #13487
Láska je lísteček z květu, láska je, když řeknu jednu větu, že toužím tě mít rád a milovat, že chci tvoje dlaně v mých hřát. Miluji tě.
SMS #13514
Krásné milování s tebou mám, do nebes se dostávám. Jen jednoho anděla v srdci mám a proto s klidem v duši usínám. Nemám tě už ráda, to ty víš, snad už to jednou pochopíš. Přišlo to samo, teď to víš, jednoduše být milován si zasloužíš. Milovat je vždy mnohem víc, tak toho si važ, ať to neztratíš...
SMS #13531
Při poslechu hlasu tvého, při pohledu na tebe, nevím, co se se mnou děje, chtěla bych tě pro sebe!
SMS #13536
Tebe, jenom tebe budu milovat, nemít tebe, tak bych musela sama jako kůl v plotě stát. Ale já tvou lásku našla, nemít ji, tak bych steskem zašla!
SMS #13539
Trochu se bojím toho, že ti nestačím dát všechnu lásku, co pro tebe v sobě mám. Život je moc krátký na to, abych ti mohl plně dokázat, jak moc tě miluju.
SMS #13541
Čím více se hněváš, tím Tě mám radši, protože po hněvu jsi ještě sladší!