Zamilované SMS – 47/53


SMS #13023
Jsi něco mezi realitou a skutečností, přítelem a milencem, pravdou a lží, svůdcem a andělem, touhou a vášní, přáním a pokušením... proto Tě miluji. Zůstaň takový i dál.SMS #13025
S tebou krása přichází a s tebou i odchází. Nenech můj svět bez krásy.
SMS #13031
Jak nekonečný je vesmír a spásná je myšlenka? Jak cenný je západ slunce a pláč narozeného dítěte? Tolik pro mě znamenáš, lásko!
SMS #13032
Víš, co by se stalo, kdyby ses nikdy nenarodil? ... Já bych tu také nebyla - protože MY jsme byli stvořeni pouze pro sebe! MILUJI TĚ!
SMS #13033
Být Bohem, dal bych vše, od moří po pevniny, veškerý boží svět od země po nebe, oheň, vzduch, peklo, ráj, démony, cherubíny, tajemství života a smrti za jediný polibek od tebe!

SMS #13041
Až se spolu opět shledáme, pak svá srdce zas sobě dáme a budeme žít lépe než kdy předtím, vždyť poznali jsme již oba, že jsme si vším. Miluju tě, lásko!
SMS #13045
Mám Tě tak rád, že se bojím udělat cokoli, abych Tě neztratil.
SMS #13050
Sama sobě se divím, sama sebe se ptám, co na Tobě vidím, že tě tolik ráda mám.
SMS #13062
Láska je zklamání, ale někdy i smutek zahání. Jen jednu nevýhodu má, že na ni musí být dva. Miluji Tě!
SMS #13082
Chtěla bych být slzou, narodit se ve Tvých očích, stékat po Tvé tváři a zemřít ve Tvých rtech. Miluju Tě!

SMS #13083
Myslím na Tebe ráno. Myslím na Tebe odpoledne. Myslím na Tebe, než jdu spát. Když jsem s Tebou, je to jako ve snu, když vím, že mě má někdo rád.
SMS #13118
Chce se mi Ti věřit, že jsi se změnil. Chce se mi Ti věřit, že už mi neublížíš. Chce se mi Ti věřit, že mě vážně miluješ. Chce se mi věřit v Tebe, v sebe, v nás... a vím, že teď už můžu.
SMS #13126
Sin tus besos no puedo vivir! - Nemůžu žít bez Tvých polibků!
SMS #13129
Život je příliš krátký, než abychom se hádali, udobřeme se tedy a buďme přátelé.
SMS #13130
Miluju pohled Tvých čokoládových očí, miluju kouzelný úsměv Tvých rtů, miluju doteky Tvé ruky, jsou to kouzla, není to sen, stále Tě miluji, není to hřích.
SMS #13133
Ať Tě mé polibky provází nocí, ať Tě má láska provází dnem... a ať Tě já doprovázím celým životem.
SMS #13140
Miluji Tvou vůni, chůzi, Tvůj dech, když se v noci přitulíš. Ztrácím se v Tobě a Ty ve mně. Prosím, jestli je to jen sen, ať se nikdy, nikdy neprobudím!
SMS #13146
Jsi můj sen, jsi můj den, jsi moje všechno... nemůžu bez Tebe žít, jak jen Ti to mám říct?
SMS #13162
Není krásnější dívka, nežli ta, kterou chlapec opravdu miluje. Není krásnější kytka, nežli ta, kterou dívce z lásky věnuje. Chlapec, který takovou dívku miluje, celé své srdce jí věnuje... Miluju Tě.
SMS #13165
Chtěla bych být slza v tvém oku, stékat ti po tvářích a umírat na tvých rtech. Kdybys byl slza v mém oku, nikdy bych neplakala, abych tě neztratila.

SMS #13170
Až jednou budeš u okna stát a hvězdy počítat, vyber si jednu jedinou a vzpomeň si na lásku upřímnou.
SMS #13198
Jsi mým andělem. Jsi mou láskou. Jsi mi vším, co jsem kdy chtěl. Jsi mým sluncem. Jsi mou vodou. Jsi mým světlem s každým novým dnem. Jsi mým vzduchem. Jsi mým světem. Jsi mou nejkrásnější květinou. Jsi mým srdcem. Jsi mou touhou. Jsi mou nejmodřejší oblohou. Jsi mým milovanym osudem.
SMS #13217
Růže miluje trní, kuře zrní, hvězdy nebe a já Tebe!
SMS #13220
Zůstanu až do chvíle, kdy vyhasnou hvězdy, kdy se zřítí nebe a vím, že až budu umírat, budu myslet jen na Tebe a budu Tě milovat!
SMS #13233
Děkuji Ti za každou minutu Tvého naslouchání, za všechnu moudrost, o kterou se dělíš, za všechna povzbudivá slova, za všechny sliby, které dodržíš...
SMS #13235
Jsi hezká jak květinka, líbat Tě je má myšlenka, líbat Tě a objímat, milovat a milovat. Miluju Tě.
SMS #13240
Kdo má tě rád, růži by Ti hned měl dát, však růže vedle tebe je pouhý zlomek krásy a něhy, která je v tobě...
SMS #13250
Jsi touha po všem, co nemůžu mít. Jsi život, o kterém chci snít. Jsi všechno a nic. Jsi jeden a přesto nad tisíc.
SMS #13255
Budu Ti posílat ty nejkrásnější zamilované básničky na světě, ať vidíš, jak strašně móóc miluji Tě, jakou lásku k Tobě cítím, já zahrnu tě vším a nejenom kvítím. Tohle je zprávička pro tebe, ať tě život nezebe. Ať tvůj život vzkvétá, má láska k tobě je tak velká, velká jako planeta, jako vesmír celičký, buďme spolu jako dvě včeličky... Miluji tě.
SMS #13265
Nehledám oheň, co nepálí, ale myšlenky o Tobě tak nádherně zahřejí... Miluji Tě.