Zamilované SMS – 46/53


SMS #12766
Jsi moje noc, jsi můj den. Jsi moje volání o pomoc, jsi můj nejkrásnější sen. Jsi moje sluníčko, jsi můj sníh. Jsi šíp, co probodl mi srdíčko, jsi můj medvídek v bezesných nocích. Jsi pro mě všechno!SMS #12772
Puls - 200, tlak - 190 na 95, stav mysli - zmatená, koncentrace - už žádná, touha - už se nedá měřit, DIAGNÓZA: bez SMSky od Tebe nepřežiju!
SMS #12777
Hledám probuzení, hledám touhu, hledám nebe, hledám pohlazení, hledám Tebe.
SMS #12784
Krásný každý den, kdy jsme spolu jen... Miluji Tě ;o)
SMS #12791
Růže je modrá a pěkně voní, neboť mluvím jen a jen o ní. Na tu já myslím nejradši, je to má sladká a nejsladší. Je to ta, kterou strašně miluji, a pro ni báseň spisuji. Moc se mi líbí, když jsem sám, hrozně mi chybí.

SMS #12807
Jsi mého štěstí předzvěstí, jsi moje cesta ke štěstí. Snad až jednou dojdu k cíli, budu čekat malou chvíli, a pak najednou objevím, o čem v noci tajně sním... Tebe!
SMS #12808
Jak krásně se usmíváš, jak krásně se na mě vždy podíváš. Jak krásně mě po tváři umíš pohladit, jak krásně se večer ke mně přitulíš. Tak moc a moc krásně mi s tebou je. Miluju, miluju tě moc, je to silnější než já a chci tě strašně moc!
SMS #12819
Vezmi mou dlaň do svých, nečekej až na sníh. Moc bych chtěla s Tebou být, smět Tvůj úsměv políbit.
SMS #12821
Z úst mi vychází jedna nota za notou, zpívám, co zpívals mi, skončí to nahotou. Já se však neskryju do závoje noci, z šálku lásky upiju, už jsem ve Tvé moci. Ani Ty se nebráníš a lásku mi vyznáváš, v mých očích se uvidíš a dětství zamáváš! Miluji Tě.
SMS #12827
Mou největší předností jsi Ty...

SMS #12850
Má láska nevadne, ta bude věčně plát, ty mi buď věrný a nepřestaň milovat. Jsi jak plamínek v mém srdci, které je žhavé jen díky tobě, a ten žár už nikdo neuhasí. Miluji tě.
SMS #12852
Jsi ten nejbáječnější človíček na světě, ale jako všichni, ani ty nejsi dokonalý. Nedokážeš ocenit to, že tě má někdo rád a opětovat to. A tak doufám, že se vše změní jako mávnutím kouzelného proutku. Ale i kdyby ne, přesto tě budu vždy milovat.
SMS #12857
Ten jeden den, co se v životě stal a já se zamilovala! Od toho dne mé myšlenky směřují jen k Tobě, lásko! Ten den přehodil výhybku vlaku mého života a můj vlak se ubírá tvým směrem.
SMS #12858
Miluju tě, i když vím, že tě nebudu mít! Chci tě ale přesto po svém boku mít. Proto jsem šťastná, že se se mnou bavíš a jseš můj kámoš!
SMS #12864
Dneska ráno v pelíšku cítila jsem Tvoji ruku u mě v podbřišku. Byla to pravda a nebo to byl jen sen? Chtěla bych odpověď ještě dnes jen...
SMS #12883
Nemusím mít noc, abych mohl jít spát, nemusím mít sny, aby mohla ses mi zdát, nemusím mít slunce, abych mohl se smát, stačí jen Tebe mít a vše se pak může stát...
SMS #12887
Promiň jo, ale já jsem zaměstnaný člověk, nemůžu pořád myslet na to, jak jsem s tebou, jak tě miluju... Já se musím taky učit, chápeš?!
SMS #12889
Našel jsem kousek čistého nebe, který zaplnil mou prázdnou duši. Buď stále tím, kým jsi, protože Ty jsi to nebe.
SMS #12913
Miluji Tě víc než dosti, miluji Tě do sytosti. Až se mi o Tobě bude zdát, tak pochopíš snad, že miluji Tě stále více, ještě víc jak moje líce.
SMS #12931
Na mobilu jsem nenašel ani jeden znak pro srdíčko. Kdyby to však bylo na mě, celá tahle SMSka by byla napsaná ze samých srdcí.

SMS #12936
Mám Tě ráda, jsi jedinej na celém světě, chci jenom tebe... Miluji Tě a věřím, že i Ty mě!
SMS #12941
Jsi to, po čem mé tělo touží, a když to nemá, žízní se souží. Probudit se bez Tvých doteků je jako být v pekle nářeků.
SMS #12953
Nevím, co jsi se mnou udělal, ale každopádně na tebe nemůžu zapomenout! Pořád se mi promítá ten dnešek! Chvíli se mi chce brečet, chvíli smát, chvíli jsem šťastná, chvíli zase smutná. Co to zase je? Že by neuvěřitelná láska k tobě? Nevím, neumím si to vysvětlit... Tak mi to prosím tě ulehči a udělej něco...
SMS #12955
Normálně i nenormálně, morálně i nemorálně, prahnu Tvoji lásku mít, čím víc jí mám, čím víc Tě znám, tím víc ji musím chtít. Ze všech stran, ze všech úhlů pohledu, vím, že není to klam, že tak moc milovat Tě dovedu.
SMS #12960
Ani nevíš, jak jsem ráda, že Tě mám. Jen Ty jsi můj a já jsem Tvá. Konečně jsme spolu, spolu jen my dva. Když cítím Tvé rty na mých, jsem jako v sedmém nebi...
SMS #12963
Díky tobě mé srdce prožívá, co dosud nepoznalo. Jen poděkovat by bylo hodně málo, proto tě místo díků v srdci nosím a o šanci být ve tvém prosím...
SMS #12985
Můj milý andílku, za celý život potkáš spoustu známých, hromady kamarádů, ale jen jednu opravdovou lásku! Říká se jí TA PRAVÁ!
SMS #12986
Víš, ty jsi to nejskvělejší, co mě kdy v životě potkalo! Jsi důležitější než můj život! Jsi naprostá jednička! Miluju tě!
SMS #13008
Já Ti nemůžu říct, že Tě miluji, neboť tato slova nevyjadřují, co k Tobě doopravdy cítím! Nedá se to zkrátka popsat, je to mnohem více a zde slova přestávají mít smysl!
SMS #13016
Až se v tobě cosi pohne a láska nás dva spojí, až Amorův šíp tvé srdce protne, pak dám ti duši svoji. Když mě budeš milovat, z lásky pohnu světem, až láska ke mně bude tvou duši spalovat, pak tma se stane světlem...