Zamilované SMS – 45/53


SMS #12492
Ahojinky miláčku, předem mého dopisku bych Ti chtěl poslat velikánskou, sladkou pusinku. Chtěl bych Ti dát tolik pusinek, kolik je ve vesmíru hvězd, protože vesmír je velký a nekonečný a má láska k tobě taky!SMS #12496
Jsi ostrov, na kterém se usadily moje city. Jediný, kterého chci, jsi ty! Miluju Tě a moc!
SMS #12498
Daruji Ti hvězdu, která padá dolů. Daruji Ti motýla letícího kolem stolu. Daruji Ti slunce, daruji Ti nebe. Daruji Ti štěstí, daruji Ti sebe!
SMS #12502
Venku tiše padá sníh a já myslím na Tvůj něžný smích! Jak Tvé oči se na mě dívají a Tvé rty mě něžně líbají!
SMS #12523
Budu Tě pomalinku líbat a Tvůj jahodový lesk ze rtů červených Ti smývat *:)(: andílku.

SMS #12532
Miláčku, v srdci mém tě nosím, s tebou já žít musím. Bez tebe, lásko, jen pít budu, na záchytku rychle půjdu, tak proto, lásko má, nebuď mi nevěrná!
SMS #12535
Znáš ten pocit, kdy stojíte proti sobě, díváte se navzájem do očí a Ty víš, že žádnou jinou nechceš, že nechceš dál hledat? Pak otevři ústa a řekni MILUJI TĚ.
SMS #12546
Byl jsi můj kamarád, teď jsi mi víc - doufám, že pochopíš, co tím chci říct.
SMS #12553
Miluju tvůj úsměv, miluju tvou duši. Jsi nádherná a moc ti to sluší. Jsi můj virus, co v hlavě mám, protože na tebe pořád myslívám. Jsem rád, že tě mám, pro tebe vše udělám.
SMS #12554
Chtěla bych životem s Tebou plout, chtěla bych Ti dát lásku, pochopení, něhu svou. Chtěla bych Tě činit šťastným den co den, chtěla bych Ti splnit každý sen.

SMS #12557
Když u srdíčka bolí, nejlepší je lék, přitisknout se k Tobě a dát Ti polibek.
SMS #12559
Musím na Tebe pořád myslet... Má myšlenka končí ve chvíli, kdy usínám a začíná ve chvíli, kdy se probouzím. Je krásná jako dnešní den a jako to, co k Tobě cítím... Miluji Tě!
SMS #12563
Už nejsem sama, jsme dva na lásku, miluji Tě, ty můj oblázku.
SMS #12570
Chtěla bych Tě mít teď ve svém náručí a líbat Tě a hladit po celým tělíčku. Nikdy jsem nikoho nemilovala tolik jako Tebe. Miluju Tě, miláčku.
SMS #12588
Jsi osudem mým, je to k zbláznění. A já dobře vím, že se to nezmění.
SMS #12590
Slůvko milovat je ošidná věc. Vyslovit ho je velice jednoduché. Zcela složitější je to dokázat. Ne každý to dovede. Skuteční milenci to dokážou. Jsem hrdý, že to ode mne cítíš a oplácíš mi stejnou mincí.
SMS #12596
Má lásko, to Tvá vášeň a něha mi nedá spát. Jak mohu dál žít a bát se, že již nikdy vícekrát mě nevezmeš do náručí, tisíckrát nepolíbíš, neutopíš ve své duši... a vědět, že miluješ mě jen jedenkrát.
SMS #12606
Kdyby tahle minuta, během které budeš číst moji zprávu, byla moje poslední, musíš vědět jednu věc: Umírám šťastný...
SMS #12621
Učím se, učím, hlavu si mučím. Nejde mi to, nejde, kdy mě to přejde? Až Tě znovu uvidím a polibky Tvé ucítím.
SMS #12625
Na nebi hvězdička svítila, do noci tiché a tmavé a duše má tak toužila po náruči Tvé drahé...

SMS #12633
Hořím jen pro Tebe, jak svíce bílá, jsi pro mě to, co jsou pro ptáky křídla. Jsi pro mě růže s něžnými květy, jsme si však vzdáleni, jak dva cizí světy. Ten pocit, když kostka ledu rozpálené tělo chladí, je jako Tvá dlaň, která mě bez přestání hladí. Pohled Tvých nádherných očí je jako krásný sen, a já prosím Boha, abych z něj nebyl probuzen. Budu Tvůj princ, jen když budeš chtít. Já chci jen Tebe a blízko Tě mít...
SMS #12638
Sluníčko tak krásně svítí, všude jarní kvítí, všude plno lásky, pusu na Tvé vlásky.
SMS #12668
Nastav svou dlaň, pokládám ti své srdce naň, můžeš v něm jako v knize číst, není před tebou v něm tajných míst. V každém místě, které tam objevíš, to, že moc tě miluji, uvidíš.
SMS #12672
Prosím tě neopouštěj mě, ale také mi nedovol nikdy odejít, i když budu prosit na kolenou. Jenom mi klidně vysvětli, že ať budu dělat cokoli na světě, nebudu nikdy šťastná, protože už nebudu mít tebe!
SMS #12690
Kdyby se ti zdálo, že jsi tady sama, zašeptej do tmy: Mám tě taky ráda.
SMS #12725
Co jsou slova, já miluji srdcem, co jsou všechny dívky světa, já miluji jen tebe.
SMS #12729
Když tě vidím po chodbě kráčet, srdce se mi rozbuší. Cítím jen plno divných hrátek, které by potom mohly přijít. Znám jen tvou tvář, tvou chůzi, tvůj smích, co však neznám, je tvé tělo, dotyky a teplota tvé náruče. Vím, že v tvém srdci je už někdo jiný, ale i tak jsi mě tak okouzlil, že se pokusím i já na to místo dostat. Miluju tě!
SMS #12731
Posílám Ti véééééélikou pusinku, aby Ti připomínala, jak krásné je milovat.
SMS #12739
Já miluji záchvěv Tvého hlasu, miluji Tvůj půvab, krásu, grácii. Moje polibky jsou zatím plaché a bázlivé, ale žiju jen Tebou, dýchám Tvým dechem, pláču Tvými slzami, hořím Tvým srdcem. Cítíš to a věříš mi, miláčku? Viď, že nepochybuješ o mé lásce?
SMS #12746
Znám Tvoje vlasy, čelo, barvu lící, rty, úsměv, který pro mě na nich plane, znám vše - a blíže nemohu nic říci, jen oči, oči, oči milované... Miluji Tě.