Zamilované SMS – 44/53


SMS #12210
Milování vztah posiluje, někdo však o to moc usiluje, já nechávám to na Tobě, mně nezáleží na době. Já Tě miluji, klidně můžeš hned, nasednout na autobus a ke mně jet.SMS #12224
Já tě, miláčku, mám tak rád, svou lásku chci ti vyznávat, celý den se s tebou smát a v noci se milovat.
SMS #12230
Tak jako nebe svou hvězdu má, tak jako moře svou vlnku zná! Tak jako kytka zbožňuje louku, tak i já ráda Tě mám, můj brouku.
SMS #12240
Je mi s Tebou, lásko, krásně, miluji Tě celým srdcem, a proto jsem se rozhodla. Ano, chci si Tě vzít. A být s Tebou do konce života. Budu Tě hýčkat jak babička svého dědečka. Těším se na ten krásný dlouhý život a to jen s Tebou! Miluji Tě.
SMS #12256
Jsi můj miláček. Jsi to nejkrásnější, co mě kdy potkalo. Jsi jediná osoba, bez které nedokážu žít. Jsi moje všechno. Jsi moje slunce, kolem kterého se točí můj svět. Jsi to, co potřebuje moje srdce k životu. Pokud mě přestaneš milovat, přestane bít. Jsi můj andílek, který mě opatruje a dává mi sílu... Miluju Tě.

SMS #12280
Jak orchidej v květu, boží křehkosti, tak i ty svou krásou světu rozdáváš kolem něžnosti. Však ne každý to spatří, jen ten, komu to patří...
SMS #12284
Ležím v trávě a přemýšlím! Svítí slunce a vedle mě ležíš Ty! Máš zavřené oči a pevně mě držíš v objetí! Cítím Tvou náklonnost a lásku! Miluješ mě, vím to, protože i já miluju Tebe! Usmívám se a zavírám očka. Usínám s pocitem, že existuje někdo, pro koho znamenám svět! Lásko, miluju Tě!
SMS #12291
Máš tak nádherné oči, nad nimy bezchybné řasy, na tváři krásný úsměv, na hlavě překrásný účes. Marně hledá chybu ten, co tomu nevěří, snad jen závidět ti můžou někteří.
SMS #12301
Jsi šíp, co zasáhl mé srdce, jsi vítr, co mává se mnou prudce. Jsi můj učitel, mého srdce mučitel. Naučil jsi mě plakat, naučil jsi mě vzlykat. Ukázal mi chvilky štěstí, naučil i pár neřestí. Jsi ten, co mě naučil bojovat, jsi ten, koho umím milovat.
SMS #12306
Na světě je spousta krásy, však žádná se ti nerovná. Máš krásnou tvář a máš krásné vlasy, není žádná tvé duši podobná. Jen blázen by však bez lásky chtěl žít, ze studny štěstí více se nenapít.

SMS #12318
Miluju Tě, miláčku, jako rajskou omáčku. Nosím Tě v srdci, jako knedlík v hrnci :-D
SMS #12319
Jsi jako sluníčko, co mě ráno probouzí, pošimrá svým paprskem na víčkách. Dotkneš se mých rtů a já cítím Tvoje teplo. Rozlévá se po celém těle. Je jak lavina, která nezná překážek. Je to nádherné a úžasné zároveň, kolik energie mi dáváš. Miluju Tě! Potřebuju Tě ke svému životu, tak jako to sluníčko na obloze.
SMS #12322
Věř mi, že tak jako já tě žádná nemůže milovat! Konečně jsem tě našla, bylo to těžké hledání, ale já tě našla a jsem ráda, že jsi tak neskutečně báječný, žádný ti nesahá ani po kotníky!
SMS #12329
Chtěl bych být s Tebou, hladit Tě ve Tvých krásných vlasech, líbat ty nádherné rty, které chutnají jako lesní jahody, nebo jen vědět, že jsi se mnou... MILUJI TĚ.
SMS #12331
V tvých modrých studánkách koupu se celý den, tvá ústa líbají nádherně jako sen. Nevím, kdy naposled tohle jsem zažila, vím však, že samotu často jsem cítila. Teď ale usínám spolu s tvou dlaní, ze sna mě probouzí polibky ranní.
SMS #12336
Bez Tebe bych nebyl, ty jsi smysl mého života, to, proč stojí za to na světě být... Miluji Tě, broučínku.
SMS #12367
Láska je boží dar, který dostal každý z nás na zemi. Všichni někoho milujeme a není pravda, že ne. Někdo miluje více, někdo méně. Já miluji hodně a jsi to ty, pro koho chci žít.
SMS #12379
Když v kapky deště promění se sníh, chci slyšet ještě Tvůj nádherný smích. Když slunce pálí a není kam se skrýt, chci Tvé tělo hladit, toužím po rukách Tvých. Když zhasne svíčka a roztančí se tma, já lehce přivřu víčka a vidím ústa Tvá. Když padá jasná hvězda z nebe, v tu chvíli začne vládnout noc, přeju si Tě vedle sebe, toužím, chci Tě strašně moc. Miluju Tě, broučku!
SMS #12390
Chci Tě poznat víc, koukat s Tebou na měsíc, při tom se s Tebou něžně líbat a na Tebe se dívat.
SMS #12392
Při pomyšlení na 24 hodin bez Tebe se mi svírá srdce a můj stesk roste vysokou exponenciální rychlostí a zanechává za sebou brázdu osamělosti a touhy. Lásko, jsi součást mé podstaty!

SMS #12403
Snesl bych Ti i modré z nebe, a to vše jen a jen pro Tebe.
SMS #12408
Není dne ani noci, kdy nevzpomněla bych si. Na Tebe, můj poklade!
SMS #12412
Beruško moje! Proč mi tohle děláš? Proč jsi tak krásná? Jsi pro mě vším. Bez tebe bych se nemohl nadechnout. Kdybych tě ztratil, srdíčko by mně smutkem vykrvácelo. Miláčku, moc tě MILUJU!
SMS #12415
Chtěla jsem psát o lásce, ale to se nedá. Právě sedím ve škole, hlavou mi spousta myšlenek běhá. Sem tam láska, sem tam výklad. Sem tam nenávist, sem tam víra. Víra? Každý v něco věří. A v co věřím já? Snad se do mě zamiluješ, když světa krásy objevuješ. Láska je krása světa!
SMS #12440
Jsi má láska jediná, s tebou to všechno začíná. Když mě líbáš krásně dlouze, podlehl bych ihned touze. Držíš mou ruku ve své ruce, jsme dva, ale máme jedno srdce.
SMS #12445
Chci Ti něco říct, ale ne básničkou, těch je všude hodně. Proto Ti to řeknu dvěma slovy: MILUJI TĚ!
SMS #12454
Až Tvé srdce touhou bude hořet jako oheň, na toho, kdo miluje Tě, má lásko, si vzpomeň.
SMS #12455
Chci tě líbat, chci tě svlíkat, chci si s tebou, lásko, hrát, nemusíš mi už nic říkat, stačí mi svou lásku dát.
SMS #12472
Přijmi tiše tyto řádky, na důkaz mé věrné lásky, kterou tobě věnuji, protože tě miluji.
SMS #12483
Jsi kapkou vody na poušti a paprskem slunce v šerosti. Dík za tu vodu, za ten paprsek... MILUJU TĚ!