Zamilované SMS – 43/53


SMS #11919
Krásné narozeniny! Jsou jen dvě věci na světě, se kterými můžeš určitě počítat. Že budeš pořád starší a starší a že se najde někdo, kdo Ti to připomene! Všechno nejlepší k narozeninám!!SMS #11920
Milý... vidíš, jak ten čas letí! Ještě před x lety si skákal taťkovi v pytlíku a teď už je z tebe pořádný chlap! Krásné narozeniny ti přeje ...
SMS #11923
Nevím co by sis přála, ale ať je to cokoli, přeji Ti to převázáno stuhou hřejivou, s květinou co voní svobodou a bonbonieru plnou pocitů, které tě pohladí.
SMS #11930
Vše nejlepší k Tvým narozeninám, já sms Ti posílám. Hodně štěstí, žádné vrásky, další roky plné lásky a s úsměvem na tváři, ať se Ti vše vydaří. Vše nejlepší k Tvým narozeninám, má lásko.
SMS #11932
Život je hra, ve kterém vítěz není vždy první a kde získat znamená dát. Proto Ti přeji, můj milý hodně dní radosti a málo starostí i pochopení přátel.

SMS #11936
Dneska kdosi svátek slaví, tak nechť má uvolněné mravy, ať pije a skotačí a dech mu pak vystačí až do dne příštího, s přáním všeho nejlepšího . . .
SMS #11938
Já Ti přeji na Tvůj svátek, stolek plný štamprdlátek. Pěkné kluky k milování, měkkou postel na vyspáni. A co dál se bude dít, to si umím představit. Slav svůj svátek vesele, jen nespadni z té postele.
SMS #11940
Já Ti přeju na Tvůj svátek, aby Tě čert nebral v pátek. Ať Tě vezme v sobotu, za tu Tvoji dobrotu.
SMS #11952
Láska je jako plamen: Jakmile neroste zhasíná.
SMS #11962
Láska je jako otevřená láhev od sodovky. Vyprchá dříve než se stačíš napít. I u mně láska k tobě vyprchala.

SMS #11967
Ja ti preji hosiku hodne vajec v kosiku. Hodne stesti, hodne lasky, nevychazej bez pomlazky. Vesele Velikonoce.
SMS #11991
Stojím u okna a je mi smutno velice. Tečou mi slzy, když vidím tě s jinou držet se za ruce. Myslím na tebe každou noc, kéž by moje láska měla čarovnou moc!
SMS #11995
Jsi můj nejmilejší člověk, a proto si Tě moc vážím, aby nám to přátelství dlouho vydželo, se snažím.
SMS #12027
Po chodbách zámku kráčí, noc se loučí a mění se v nádherný den. Chtěla bych ti přát, ať už kdekoliv jsi a cokoliv činíš, nejněžnější probuzení.
SMS #12028
Dobré ráno miláčku, jakpak se nám spinkalo? Přeji Ti den bez mráčku, aby všechno klapalo. Posílám Ti políbení sladké jako med, jedno něžné pohlazení, lásku, celý svět!
SMS #12039
1. máj, lásky čas, tak ať to stihneme všechno včas. Nemáš dnes večer čas?
SMS #12055
Ranní úsměv na tvé tváři celý svět s láskou rozzáří...!
SMS #12058
Pokaždé, když Tě vidím, sevře se mi srdce, pokaždé, když se Ti podívám do očí, chci držet tvé ruce, pevně, abych cítila Tvůj tep, ani nevíš, jak se mi zatají dech, pokaždé, když mě držíš v náručí, cítím, jak moc Tě miluju, jak moc Tě chci, pokaždé, když mé vlasy pohladíš, podíváš se na mě a já vím, že mě nikdy nezradíš... Miluji Tě.
SMS #12065
Když pohlédneš mi do očí, můj tep se hned zrychluje, hlava se mi zatočí, jak krása Tvá mi kraluje.
SMS #12074
Proč je dnes nebe modré, voda mokrá... Proč? Protože tě mám, protože jsi mé sluníčko, které pro mě září, má beruška, co se pro mě páří... Prostě má hvězdička na nebi, co nikdy nevyhasne. Miluji tě, tvé doteky, tvůj úsměv... Prostě tebe, má lásko!

SMS #12084
Vím, že nic nevím. Ale je pár věcí, kterými jsem si jistá: 1) Miluju Tě! 2) Bez Tebe jsem ztracená. 3) Jsi moje všechno a chci s Tebou být každou vteřinu svýho života!
SMS #12104
Nejkrásnější moře je to, které jsme dosud nespatřili. Nejlepší chvíle jsou ty, které jsme dosud nezažili. Nejkrásnější slova jsou ta, která jsem Ti dosud neřekla!
SMS #12106
Jsi světlo mého života. Jsi růže, co právě rozkvétá. Jsi knížka plná povídek. Jsi můj malý medvídek. Jsi mou jedinou vodou v poušti. Jsi kluk, co se nikdy neopouští.
SMS #12118
Pusinka pro mého medvídka, s kterým nejsladší je každá chvilinka.
SMS #12153
Jsi můj počítač a já Tvoje myš. Bez Tebe si ani jednou nekliknu.
SMS #12159
Láska je jak proutí, taky se časem zkroutí, naše láska ale ne, ta rovná a hezká zůstane. Mám tě ráda, ty zas mě a tak to prostě zůstane.
SMS #12161
Jsi slunečním úsvitem, který miluji, jen nechci vidět v Tvých tmavých očích třpytit se slzy...
SMS #12163
Přála bych Ti, aby ses totálně zamiloval. Přála bych Ti, aby jsi úplně ztratil hlavu. Toužil jí líbat vlasy, oči, ústa. Toužil ji hladit. Přála bych Ti, abys chtěl být stále s ní a nikdy ji neopustil. Přála bych Ti, abys byl naprosto šťasten... A sobě bych přála, abych byla ona! Miluju Tě.
SMS #12179
Od té doby, co jsme se potkali, si už nedokážu představit život bez své lásky, největší a jediné - Tebe. Miluji Tě!
SMS #12208
Hledej lásku u někoho, kdo za to stojí. Vím, je to složité, mám stejný problém, ale SPOLU to překonáme!