Zamilované SMS – 40/53


SMS #11195
Tak mám Tebe plnou duši, že víc nemá svlačec rosy, když jej ze sna slunce vzruší, zrána padnouc do rákosí. A má duše stále prosí: Smiluj se! Vždyť lásky v Tobě více, nežli píseň tuší.SMS #11200
Chci Tě líbat na tváře, chci Tě líbat na ouško, chci Tě hladit po fousku, chci Tě kousek po kousku!
SMS #11205
Až se Tě někdo zeptá, kdo má Tě rád, řekni, že já... a nebudeš lhát!
SMS #11225
Chtěla bych být andělem, dnem i nocí létat, shora se dívat na tebe, ve svých snech tě vídat.
SMS #11231
Představ si, že sněží... Každá vločka, která dopadne na tvé tělo, je můj polibek a kousek mé lásky. I kdyby byla ta největší sněhová bouře, nikdy by nenapadlo tolik vloček, aby vyjádřily, jak moc Tě mám ráda... MILUJI TĚ.

SMS #11241
Dnes jsem přemýšlel jen o nás dvou. A zjistil jsem jednu věc, a to, že Tě mám natolik rád, že bych na tebe počkal i do konce života. Mám jen tebe a nikdy Tě neopustím.
SMS #11255
Ahoj lásko, když vcházíš do mých snů, jsi vzácně krásný. Jsi kluk krásný, který netuší nic, že ho miluji čím dál tím víc!
SMS #11263
Koukám na tu překrásnou oblohu plnou hvězd. Je tak neuvěřitelně krásná. Nic se jí nemůže vyrovnat, jen ty, lásko! Jsi pro mě tou nejkrásnější hvězdičkou, která sice nezáří na obloze, ale září v mém srdci, ve kterém bude navždy!
SMS #11269
Miluji tě, lásko moje, chci být jen a jen tvoje... Milovat chci tě moc, měl bys raději řvát už o pomoc... Lásko moje jediná... první a nevinná... MILUJI TĚ.
SMS #11270
Láska má Tvé jméno...

SMS #11293
Řetízek Tvůj stále mám a na nás dva furt vzpomínám! Nezapírám, láska to je, chybí mi teď tělo Tvoje. Už se těším, až Tě uvidím, políbím, ochutnám a nahmatám :-) Miluji Tě, lásko moje, každý den jsem jenom Tvoje!
SMS #11309
Každou noc se mi zdá krásný sen, mám tě u sebe a vím, že mě miluješ. Chtěla bych sen změnit ve skutečnost, ozvi se.
SMS #11323
Chci do očí ti hledět a všechno o tobě vědět, každý další den po boku ti stát... Věř mi, lásko, mám tě nesmírně rád.
SMS #11331
Celičký jen Tvůj jsem, dlouho už malinké já přání mám, být Tvůj milovaný muž, kleknout s Tebou před oltář, sto let líbat Tvoji tvář...
SMS #11333
Bez vody není květ, bez lásky není svět. Bez hvězd není noční nebe a já bych nemohla být bez Tebe.
SMS #11334
Když se dívám do nebe, myslím jenom na Tebe. Jak Ti hladím Tvoje tváře, jak Ti jde z očí záře. Chci Tě líbat, už je čas, uslyšet Tvůj krásný hlas.
SMS #11335
Miluji Tě - to je obyčejných 8 písmenek, které jsem slýchávala i od jiných. Sama jsem je však nedovedla vyslovit! Až s Tebou ta písmenka dávají smysl! A já Ti je chci opakovat: Miluji Tě, miluji Tě...
SMS #11341
Když sama večer usínám, na Tebe, lásko moje, jenom vzpomínám. Jak jsme byli spolu, líbali a milovali se.
SMS #11360
Jsi krásná jako azurové nebe. Tvůj úsměv mě vždy zebe. Tvé oči jsou svůdné, podívat se do nich je velmi cudné. V srdci máš teď žal, neboj se, čas ukáže dál a Ty najdeš brzy člověka, který Tě bude mít rád. Zasloužíš si lásku něžnou, poznáš ji a budeš zase šťastnou...
SMS #11380
Ještě nikdy jsem nebyla s nikým tak šťastná a právě Ty jsi příčinou mého štěstí. Už jako malá holka jsem snila o princi, do jehož tváře jsem však neviděla a právě Ty jsi mi tu tvář ukázal! Děkuji Ti za všechno, co pro mě děláš a co jsi pro mě kdy udělal a jsem Ti za to strašně moc vděčná! Miluju Tě.

SMS #11383
Miluju, miluju, miluju Tě, nemůžu dál. Nemůžu si pomoci a nějak Ti to říci, že jediný mého života jsi Ty a nikdo jiný. Že jediné, co v životě chci, jsi Ty...
SMS #11406
Já jsem já a Ty jsi Ty, dohromady jsme to my. Spolu, to jsme jedno srdce, které buší velmi prudce. Jedna duše, jedno tělo, zůstat navždy by to mělo, protože se rádi máme a lásku sobě předáváme.
SMS #11428
Dnes je nádherný den, ale co by to bylo za nádherný den, kdybych neměl tebe. Jsi pro mě světlem každého dne a já mám proč žít.
SMS #11439
Jsi můj andílek spásy, moje láska velká, můj andílek snů. Mám Tě ráda, Ty to víš, měj mě rád taky, už smíš...
SMS #11440
Miláčku, i kdyby nebe bylo jeden velký kus papíru a voda ze všech řek a oceánů inkoustem, stejně by mi to nestačilo na napsání, jak moc Tě miluji!
SMS #11444
Ve snu jsi přišel a jsi tu stále, nemohu bez Tebe být. Klepal jsi a já řekla - dále, moje srdce je Tvůj byt. Mám spoustu přání a jediný sen, nikdy Tě nepustit ze svého srdce ven. Buď tady se mnou a nechoď už nikdy pryč. Zamkni dveře a zahoď od nich klíč.
SMS #11451
Úsměv máš jak sluníčko, hřeje a ne maličko. Když ty koukáš, já taju, nevím co s tím, nemáš radu?
SMS #11466
Odraz tvé tváře mě hřeje v očích, vůni tvého těla cítím při každém nádechu. Cítím tvé polibky, cítím tvé dlaně, srdce se mi rozbuší, vzpomenu-li si na ně!
SMS #11467
Pamatuj, že ráda Tě mám, buď vždy galantním mladíkem, ale dobrý pozor si dávej, abys nebyl tatínkem.
SMS #11468
Jak šťastný člověk jsem na světě, když s Tebou můžu být, držet Tě za ruku a životem s Tebou jít. Zalehnout do trávy a koukat na modré nebe, mám štěstí, že mám právě Tebe.